Graszodenkopen.nl
Julianalaan 3
9462 PG Gasselte
Nederland
T: 0599 - 820 212
E:
info@graszodenkopen.nl
W:
www.graszodenkopen.nl
MESSAGES
Fotoverslag hoogtepunten van de laatste beursdag Hardenberg
10-01-2025 | ARTIKEL
501 sec
7 zekerheden voor je gazonproject
14-05-2024 | ADVERTORIAL
63 sec
Become-IT breidt Suite MKB Bibliotheek steeds verder uit
26-04-2024 | NIEUWS
73 sec
Zorgt nat na- en voorjaar voor verhoogde vraag verticuteerproducten?
23-04-2024 | NIEUWS
134 sec
Hoveniers beter geholpen met kant-en-klare graszoden
20-02-2024 | ADVERTORIAL
43 sec
Waarom zou je bij Graszodenkopen.nl bestellen?
06-02-2024 | ADVERTORIAL
54 sec
Deze innovaties tref je aan op De Groene Sector Vakbeurs 2024
02-01-2024 | ADVERTORIAL
134 sec
Graszoden leggen in de zomer: waar dien je rekening mee te houden?
18-08-2023 | NIEUWS
58 sec
Graszodenexpert Marcel Lageman: 'Voorjaar niet voor niets favoriet moment voor nieuw gazon'
20-03-2023 | NIEUWS
80 sec
'Dat je geen graszoden kunt leggen in de winter is echt een misverstand'
20-01-2023 | NIEUWS
117 sec
1
2
ARCICLES
Sterke tees beginnen bij de juiste graszode
17-04-2026
168 sec
Gazon van de toekomst: bestand tegen droogte én stortbuien
05-11-2025
131 sec
Battle in het groen! Natuurgraszoden versus kunstgras
18-06-2025
239 sec
Straatgras of cultuurgras? Zo herkent de hovenier het verschil
01-04-2025
137 sec
Graszodenkopen.nl blaast traditionele service nieuw leven in
01-01-2025
139 sec
Altijd een fatsoenlijke en stevige zode
07-10-2024
156 sec
Graszodenkopen.nl viert vijf jaar succesvolle zelfteelt
16-07-2024
91 sec
De zekerheden van Graszodenkopen.nl
11-04-2024
163 sec
Graszodenkopen.nl biedt Hoveniersbedrijf Minderhoud meer kwaliteit
15-10-2023
97 sec
'Hoveniers, huisdieren en kinderen worden helemaal niet blij van kunstgras'
17-04-2023
119 sec
1
2
Sign up for our digital newsletter.
Projectleider bij Van Huizen groenvoorziening en drainage
10-09-2026, Barendrecht
Proefveldmedewerker/ Chauffeur landbouwmachines bij DSV zaden Nederland B.V.
04-09-2026, Ven-Zelderheide
Kasmedewerker (fulltime) bij DSV zaden Nederland B.V.
04-09-2026, Ven-Zelderheide
Procesoperator (fulltime) bij DSV zaden Nederland B.V.
04-09-2026, Ven Zelderheide
Calculator / Werkvoorbereider Groen & Infra bij SchreudersGroen
31-08-2026, Tiel
HR Adviseur - HBO 16-24 uur bij Weijtmans
27-08-2026, Udenhout
Boomrooier / boomverzorger ETW bij Weijtmans
27-08-2026
Business Consultant Sales - Boomkwekerij bij InfoGroen
27-08-2026
meer Groene Banen
GREEN OUTLET
Anyone can place small ads for free through their own account.
Place a free ad
AGENDA
European Greenkeeping Summit 2027
dinsdag 2 februari 2027
CLIPPINGS
Selling the Edible Landscape. How mixing vegetables with ornamentals can cultivate return business.
Wednesday 5 March 2025
The Society of Garden Designershas launched the ‘Say No to Plastic Grass & Plants’ Campaign to raise awareness of the environmental damage caused by artificial grass.
Wednesday 5 March 2025
Mower manufacturer Dennis has unveiled its latest advancement in sustainable technology: the Multi Charger Hub to boost the efficiency and convenience of charging its E-Series battery-powered mowers.
Wednesday 5 March 2025
TRENDING
Joost Heemskerk appointed new CEO of idverde Netherlands
14-04-2026 | NEWS
In memoriam Neville Fay
21-08-2026 | ARTICLE
Automated robotic technology at the heart of the Belfry preparations for 2026 Husqvarna British Masters
18-08-2026 | NEWS
Underground top-quality turf without sunlight: Bernabéu sets new standard in field management
18-05-2026 | NEWS
Gardening company ordered to pay more than €17,000 after withholding wages for months
24-08-2026 | NEWS
PARTS
Dossiers
Green Industry Profile
Webshop
ONDERDELEN
Archief
Dossiers
Green Industry Profile
Webshop
COOKIES